HR generalista online képzés

Szeretnél feljebb lépni a HR-es ranglétrán?

Szeretnéd a KKV szektorban egy cég teljes körű HR feladatait magabiztosan ellátni?

Nyakadban az egész HR, és a káoszból rutint szeretnél teremteni?

Profi HR-es vagy, de szeretnél csak egy-egy témában jobban elmélyülni, fejlesztő ötleteket szerezni?

Íme a HR-esek Kézikönyve videós formában!

Teljes HR-generalista szakmai képzés videókon keresztül.

A képzéseink iránt megnövekedett érdeklődésnek és a felmerült igényeknek eleget téve élő képzéseinket átszerveztük videós kurzusokká, hogy még többekhez juthasson el a tudás.

Szerezz többlettudást a motiváció, a teljesítményértékelés, az etikai kezelések és az emberismeret területein, vagy a többi HR-es témában!

Kurzusainkon olyan gyakorlati tippeket kapsz amelyek egyedi know-how alapján javítják a toborzás-kiválasztást,
a munkaerő fejlesztést,
a humánerőforrás állomány fenntartását,
a csapatépítést,
a munkáltatói brandépítést,
a munkavédelemi és munkajogi megfelelést,
a HR kontrollingot.

Nézz bele a kurzusainkba témakörönként a pár perces betekintő videókkal!

A HR az egyik legösszetettebb, legfelelősségteljesebb feladatkör a vállalatoknál.

Légy magabiztos HR-es!

Ismerd meg a teljes szakmát!

Tanuld el a tapasztalt oktatóink gyakorlati praktikáit!

Tarts lépést a fejlődéssel!

Ismerd meg a HR új generációját!

Aludj büszkén és jól esténként! 😉

Nálunk a Nemzeti Szakképzési és Felnőttképzési Hivatal által elismert tanúsítványt is kapsz sikeres vizsga teljesítésével! Erről itt olvashatod el a részleteket.

Érdekel a HR szakma, de még nem vagy jártas benne?
Szeretnél HR-es munkakörökben elhelyezkedni?
Rendeld meg a teljes videócsomagunkat, és a vizsgázás lehetőségét!
Kezdheted a HR ügyintéző kurzusunkkal is.
Nézd meg mit tartalmaz a kisebb kurzus!

Válj egy vállalkozás kulcsemberévé a munkaerő kezelésével és a szervezet fejlesztésével!

Minél több jó HR-es van Magyarországon, minél több cégvezető érti meg és végzi jól a munkaerővel kapcsolatos feladatokat, annál jobban fog működni a gazdaságunk.

Purkald Kriszta (HR szakértő és coach)

A HRKOPO Online Akadémia célja, hogy mindenki számára kifizethető áron adjon át értékes, azonnal a gyakorlatba helyezhető tudást, amelyet valós tapasztalatok alapján állítottunk össze.

Az oktatást online nézhető videók formájában kapod meg, így a saját életritmusodnak megfelelően haladhatsz.

Választhatod a teljes videócsomagot kedvező áron vagy a 3 témát tartalmazó kisebb csomagunkat.
Válogathatsz kedvedre a témák közül egyesével is, hogy csak abban mélyülj el, amely ismeretekre a leginkább szükséged van a munkád hatékonyabb végzéséhez.

Ha a teljes szakmai csomagot választod, akkor a teljes HR-generalista szakmát el tudod sajátíteni!

Látogass el Facebook csoportunkba! Tedd fel kérdéseidet a videókkal kapcsolatban, vagy mondd el, milyen témát érdekelnének még, amellyel bővítjük extra videóinkat!

Elindult Magyarország első HR-es videótára!

Árak:

A teljes videós kurzus:

Bruttó 299.000 Ft

Mit tartalmaz a teljes csomag?

12 témakörben a HR teljes feladatköre,
29 db videó
több, mint 14 óra tananyag,
20 db letölthető írásos anyag.
Ajándék vizsgalehetőség.
2 x 45p online konzultációs lehetőség Purkald Krisztával!

1 éves hozzáférés a videókhoz.
ÉS EZ MÉG NEM MINDEN, MERT…
1 évig díjmentesen kérdezhetsz HR témákban tőlünk e-mailben – ha munkád közben elakadnál és jól jönne némi támogatás!

Témakörönként is megvásárolhatod a videókat!

Három téma egy csomagban

Bruttó 99.000 Ft

Bármely 3 témakört kiválaszthatod, a kiválasztott témákat jelöld meg a megrendelő kérdőívben!

Amennyiben a 3 videós csomag érdekel, töltsd ki ezt a megrendelő kérdőívet és kollégáink máris intézik Neked az egyedi díjbekérőt! A csomag árának beérkezésétől számított 12 órán belül beállítjuk neked a hozzáférést a kért témakör videóihoz!

Áraink az ÁFA-t tartalmazzák.

A videós kurzusok oktatói olyan szakértők, akik jelenleg is aktívan tevékenykednek saját területükön:

HR kurzusért felelős vezető oktató:
Purkald Krisztina – HR specialista

Munkajogi videó:
Dr. Novák Nóra – Nemzetközi jogász, ügyvéd

Bérszámfejtést, könyvelést érintő videó:
Habi Ilona – Könyvelő, kontrolling- és adótanácsadó

Munkavédelmi videó:
Sachinger Attila – Munkavédelmi szakmérnök

Kérdéseiddel fordulj kollégáinkhoz a iroda@hrkopo.hu címen vagy a @HRKOPO social media felületeken! Munkatársaink 24 órán belül felveszik veled a kapcsolatot.

Vállaljuk cégek teljes HR csapatának cégre és személyre szabott képzését is. Kérjen további információt kollégáinktól!